Kain Anyaman Block-out 250gsm pikeun Sublimasi Pewarna Bendera Block-out Sisi Ganda
Kain Anyaman Block-out 250gsm pikeun Sublimasi Pewarna Bendera Block-out Sisi Ganda
Pedaran Produk:
| Ngaran Produk | Kain Anyaman Block-out pikeun Sublimasi Pewarna Sisi Ganda |
| Pedaran | Kain anyaman rangkep tilu bertekstur poliéster 100% |
| Tinta | percetakan inkjet, percetakan digital |
| Kandel | Beurat Sedeng |
| Warna | struktur bodas/hideung/bodas |
| Beurat | 250gsm (±5g) |
| Aplikasi | leungeun baju gantung, bendera sisi ganda |
| Lebar maksimal | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Panjang standar | 80m/100m/150m/gulungan jumbo |
| Waktos prosés | 20-30 dinten damel |
| Pakét | Htabung ard nganggo kantong anyaman atanapi pilem gelembung hawa |
Fitur:
1. Bébas PVC/ Bébas ftalat
2. Tahan Cimata
3. anti-UV
4. Ramah lingkungan
5. Tahan Seuneu
Aplikasi:
1. Dekorasi bumi
2. réproduksi seni
3. lawon anu diterangi cahaya tukang
4. kotak lampu
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami










