Kain Poliester 180gsm Pewarna Transfer Sublimasi Percetakan Kain Backlit pikeun Kotak Lampu Plafon
Kain Poliester 180gsm Pewarna Transfer Sublimasi Percetakan Kain Backlit pikeun Kotak Lampu Plafon
Pedaran Produk:
| Ngaran Produk | Percetakan Transfer Sublimasi Pewarna Kain Poliester kalayan Lampu Latar |
| Pedaran | 100% lawon Sublimasi Pewarna Poliester |
| Tinta | Tinta sublimasi pewarna/transfer/Lateks/UV |
| Kandel | Beurat hampang |
| Warna | White |
| Beurat | 50-550gsmgsm(±5g) |
| Aplikasi | Kain spanduk/Kain bendera |
| Lebar maksimal | 1-3.2m |
| Panjang standar | 100m/120m |
| Waktos prosés | 20-30 dinten damel |
| Pakét | Htabung ard nganggo kantong anyaman atanapi pilem gelembung hawa |
Fitur:
1. Bébas PVC/ Bébas ftalat
2. Tahan Cimata
3. anti-UV
4. Ramah lingkungan
5. Penetrasi anu saé
Aplikasi:
1. Dekorasi Imah
2. Bantalan Tekstil
3. umbul-umbul bulu
4. Di luar ruangan
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami










