Kain Bendéra Pongee 100D Pewarnaan Sublimasi Inkjet Langsung 100gsm Poliester Kain Kosong Lemes Gampang Dijahit Kain Bendéra
Kain Bendéra Pongee 100D Pewarnaan Sublimasi Inkjet Langsung 100gsm Poliester Kain Kosong Lemes Gampang Dijahit Kain Bendéra
Pedaran Produk:
| Ngaran Produk | Pewarnaan Sublimasi Kain Bendera Pongee 100D |
| Pedaran | Oxford,100% Poliéster |
| Tinta | Transfer Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Kandel | Beurat Sedeng |
| Warna | White |
| Beurat | 100gsm(±5g) |
| Aplikasi | Luar ruangan, spanduk, anyaman & rajutan |
| Lebar maksimal | 90-320cm |
| Panjang standar | 100m/120m |
| Waktos prosés | 20-30 dinten damel |
| Pakét | Htabung ard nganggo kantong anyaman atanapi pilem gelembung hawa |
Fitur:
1. Tahan cai
2. Tahan Cimata
3. Gancang Garing
4. Ramah lingkungan
5. Penetrasi anu saé
Aplikasi:
1. pager jaring
2. Pakéan Olahraga
3. umbul-umbul bulu
4. Di luar ruangan
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami










