Rrotull letre të bardhë me shumicë, cilësi e lartë 100gsm, madhësi e personalizueshme, me shpejtësi transferimi të lartë, printim me sublimim në xhersi, pëlhura tekstili
Rrotull letre të bardhë me shumicë, cilësi e lartë 100gsm, madhësi e personalizueshme, me shpejtësi transferimi të lartë, printim me sublimim në xhersi, pëlhura tekstili
Përshkrimi i Produkteve:
| Emri i produktit | Pëlhura Printimi me Sublimim Jersey me Shkallë të Lartë Transferimi |
| Përshkrimi | Aplikohet për të shpërndarë bojë dhe pëlhurë poliesteri |
| Bojë | Dye Sub Direct, Transferimi i Letrës me Dye Sub |
| Trashësia | Pesha e Mesme |
| Ngjyra | White |
| Pesha | 40/50/60/70/90/100gsm (±5g) |
| Aplikacioni | Fvonesa,banderola |
| Gjerësia maksimale | 24" 36" 44" 60" 63"64" 72" |
| Gjatësia standarde | 100m/120m |
| Koha e Përgatitjes | 20-30 ditë pune |
| Pako | Htub i fortë me qese të endura ose filma me flluska ajri |
Karakteristikat:
1. I papërshkueshëm nga uji
2. Rezistent ndaj grisjes
3. Tharje e shpejtë
4. Rezistent ndaj erës
5. Depërtim i mirë
Aplikimi:
1. gardh rrjetë
2. Veshje sportive
3. flamuj me pendë
4. Jashtë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni










