Sublimim me ngjyra për flamuj me pëlhurë të thurur me poliester në rul
Sublimim me ngjyra për flamuj me pëlhurë të thurur me poliester në rul
Përshkrimi i Produkteve:
| Emri i produktit | Sublimim me ngjyra për flamuj me pëlhurë të thurur me poliester në rul |
| Përshkrimi | 100% Poliester,Pëlhurë elastike |
| Bojë | Dye Sub Direct, Transferimi i Letrës me Dye Sub |
| Trashësia | Pesha e lehtë |
| Ngjyra | White |
| Pesha | 110gsm(±5g) |
| Aplikacioni | Fvonesa,banderola |
| Gjerësia maksimale | 3.2/5m |
| Gjatësia standarde | 100m/120m |
| Koha e Përgatitjes | 20-30 ditë pune |
| Pako | Htub i fortë me qese të endura ose filma me flluska ajri |
Karakteristikat:
1. Pa PVC/ Pa ftalate
2. Rezistent ndaj grisjes
3. anti-UV
4. Miqësor me mjedisin
5. Depërtim i mirë
Aplikimi:
1. gardh rrjetë
2. flamuj plazhi
3. flamuj me pendë
4. Jashtë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni










