Rrotull sublimimi pëlhure Polydex, pëlhurë e bardhë 100% poliester Interlock Jersey për printim sublimimi
Rrotull sublimimi pëlhure Polydex, pëlhurë e bardhë 100% poliester Interlock Jersey për printim sublimimi
Përshkrimi i Produkteve:
| Emri i produktit | Rrotull sublimimi pëlhure polydex, pëlhurë e bardhë 100% poliester Interlock Jersey për printim sublimimi |
| Përshkrimi | Pëlhurë e thurur 100% poliester, rrjetë |
| Bojë | Dye Sub Direct, Transferimi i Letrës me Dye Sub |
| Trashësia | Pesha e lehtë |
| Ngjyra | White |
| Pesha | 145gsm(±5g) |
| Aplikacioni | Tendë, Makinë, Ndjerë, Çantë, Shtrat, Batanije |
| Gjerësia maksimale | 58/60" |
| Gjatësia standarde | 100m/120m |
| Koha e Përgatitjes | 20-30 ditë pune |
| Pako | Htub i fortë me qese të endura ose filma me flluska ajri |
Karakteristikat:
1. Pa PVC/ Pa ftalate
2. Rezistent ndaj grisjes
3. anti-UV
4. Miqësor me mjedisin
5. Depërtim i mirë
Aplikimi:
1. gardh rrjetë
2. flamuj plazhi
3. flamuj me pendë
4. Jashtë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni










