Madhësi e personalizuar 70g, 90g, 100g Letër printimi me sublimim ngjyrash me transferim të nxehtësisë
Madhësi e personalizuar 70g, 90g, 100g Letër printimi me sublimim ngjyrash me transferim të nxehtësisë
Përshkrimi i Produkteve:
| Emri i produktit | Pëlhurë tensioni poliesteri me printim me ngjyra të plota me madhësi të personalizuar |
| Përshkrimi | 100% Poliester |
| Bojë | Printim me transferim të nxehtë, Printim dixhital, Printim me serigrafi mëndafshi |
| Trashësia | Pesha e Mesme |
| Ngjyra | e bardhë e pastër |
| Pesha | 70g, 90g, 100g |
| Aplikacioni | veshje; tekstil; veshje, perde |
| Smadhësi | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Gjatësia standarde | 100m/120m |
| Koha e Përgatitjes | 20-30 ditë pune |
| Pako | Htub i fortë me qese të endura ose filma me flluska ajri |
Karakteristikat:
1. Pa PVC/ Pa ftalate
2. Rezistent ndaj grisjes
3. anti-UV
4. Miqësor me mjedisin
5. Depërtim i mirë
Aplikimi:
1. gardh rrjetë
2. flamuj plazhi
3. flamuj me pendë
4. Jashtë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni










