Dizajn i personalizuar i pëlhurës së printimit me sublimim të ngjyrave poliester, kanavacë
Dizajn i personalizuar i pëlhurës së printimit me sublimim të ngjyrave poliester, kanavacë
Përshkrimi i Produkteve:
| Emri i produktit | Pëlhurë për Printim me Sublimim të Ngjyrave Poliester, Kanavacë |
| Përshkrimi | 100% Poliester |
| Bojë | printim me bojë, printim dixhital |
| Trashësia | Pesha e Mesme |
| Ngjyra | White |
| Pesha | 110gsm(±5g) |
| Aplikacioni | Flamuj, Ekran, Ndriçim i përparmë, etj. |
| Gjerësia maksimale | 90-250 cm |
| Gjatësia standarde | 80m/100m/150m/rrotull gjigant |
| Koha e Përgatitjes | 20-30 ditë pune |
| Pako | Htub i fortë me qese të endura ose filma me flluska ajri |
Karakteristikat:
1. Pa PVC/ Pa ftalate
2. Rezistent ndaj grisjes
3. anti-UV
4. Miqësor me mjedisin
5. Depërtim i mirë
Aplikimi:
1. Dekorimi i shtëpisë
2. riprodhimi i artit
3. pëlhurë me ndriçim nga prapa
4. kuti drite
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni










