Mbulesë tavoline me sublimim ngjyrash me madhësi të personalizuar, me printim të plotë prej poliesteri, për panairet tregtare në shtëpi
Mbulesë tavoline me sublimim ngjyrash me madhësi të personalizuar, me printim të plotë prej poliesteri, për panairet tregtare në shtëpi
Përshkrimi i Produkteve:
| Emri i produktit | Pëlhurë tensioni poliesteri me printim me ngjyra të plota me madhësi të personalizuar |
| Përshkrimi | 100% Poliester |
| Bojë | Printim me transferim të nxehtë, Printim dixhital, Printim me serigrafi mëndafshi |
| Trashësia | Pesha e Mesme |
| Ngjyra | White |
| Pesha | 150gsm (±5g) |
| Aplikacioni | Shtëpi, Jashtë, Hotel, Dasëm, Festë, Banket |
| Gjerësia maksimale | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Gjatësia standarde | 100m/120m |
| Koha e Përgatitjes | 20-30 ditë pune |
| Pako | Htub i fortë me qese të endura ose filma me flluska ajri |
Karakteristikat:
1. Pa PVC/ Pa ftalate
2. Rezistent ndaj grisjes
3. anti-UV
4. Miqësor me mjedisin
5. Depërtim i mirë
Aplikimi:
1. gardh rrjetë
2. flamuj plazhi
3. flamuj me pendë
4. Jashtë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni










