Rrotull letre sublimimi me ngjyra në fabrikën e Kinës, i shtypur në Guangzhou, letër sublimimi me transferim 50g 70g 90g 100g
Rrotull letre sublimimi me ngjyra në fabrikën e Kinës, i shtypur në Guangzhou, letër sublimimi me transferim 50g 70g 90g 100g
Përshkrimi i Produkteve:
| Emri i produktit | Letër transferimi për sublimim ngjyrash |
| Përshkrimi | 100% Poliester,Pëlhurë elastike |
| Bojë | Printer sublimimi |
| Trashësia | Pesha e lehtë |
| Ngjyra | E bardhë e pastër |
| Pesha | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Aplikacioni | Veshje, tekstile, veshje, perde |
| Gjerësia maksimale | 3.2/5m |
| Gjatësia standarde | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Koha e Përgatitjes | 20-30 ditë pune |
| Pako | Htub i fortë me qese të endura ose filma me flluska ajri |
Karakteristikat:
1. Pa PVC/ Pa ftalate
2. Rezistent ndaj grisjes
3. anti-UV
4. Miqësor me mjedisin
5. Rendimenti më i lartë i transferimit
Aplikimi:
1. gardh rrjetë
2. flamuj plazhi
3. flamuj me pendë
4. Jashtë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni










