Material me ndriçim nga prapa me sublimim ngjyrash 260gsm, poliester i lëmuar i endur me transmetim të shkëlqyer të dritës dhe performancë të shkëlqyer të ngjyrës
Material me ndriçim nga prapa me sublimim ngjyrash 260gsm, poliester i lëmuar i endur me transmetim të shkëlqyer të dritës dhe performancë të shkëlqyer të ngjyrës
Përshkrimi i Produkteve:
| Emri i produktit | Sublimim me Ndriçim nga Prapa Materiali: Poliester i Endur i Lëmuar |
| Përshkrimi | 100% Poliester |
| Bojë | Dye Sub Direct, Transferimi i Letrës me Dye Sub |
| Trashësia | Pesha e Mesme |
| Ngjyra | e bardhë përpara dhe e zezë mbrapa |
| Pesha | 260gsm(±5g) |
| Aplikacioni | Për jashtë, me baner, të endura dhe të thurura |
| Gjerësia maksimale | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Gjatësia standarde | 100m/120m |
| Koha e Përgatitjes | 20-30 ditë pune |
| Pako | Letër kraft / tub i fortë |
Karakteristikat:
1. I papërshkueshëm nga uji
2. Rezistent ndaj grisjes
3. Tharje e shpejtë
4. Miqësor me mjedisin
5. Depërtim i mirë
Aplikimi:
1. gardh rrjetë
2. Veshje sportive
3. flamuj me pendë
4. Jashtë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni










