Pëlhurë bllokuese e endur 250gsm për sublimim ngjyrash, flamuj bllokues me dy anët
Pëlhurë bllokuese e endur 250gsm për sublimim ngjyrash, flamuj bllokues me dy anët
Përshkrimi i Produkteve:
| Emri i produktit | Pëlhurë e endur bllokuese për sublimim ngjyruesish me dy anët |
| Përshkrimi | Pëlhurë bllokuese e endur trefish e teksturuar 100% poliester |
| Bojë | printim me bojë, printim dixhital |
| Trashësia | Pesha e Mesme |
| Ngjyra | strukturë e bardhë/e zezë/e bardhë |
| Pesha | 250gsm (±5g) |
| Aplikacioni | mëngë të varura, flamuj të dyfishtë anësor |
| Gjerësia maksimale | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Gjatësia standarde | 80m/100m/150m/rrotull gjigant |
| Koha e Përgatitjes | 20-30 ditë pune |
| Pako | Htub i fortë me qese të endura ose filma me flluska ajri |
Karakteristikat:
1. Pa PVC/ Pa ftalate
2. Rezistent ndaj grisjes
3. anti-UV
4. Miqësor me mjedisin
5. Retardant flake
Aplikimi:
1. Dekorimi i shtëpisë
2. riprodhimi i artit
3. pëlhurë me ndriçim nga prapa
4. kuti drite
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni










