Pëlhurë poliesteri 180gsm me printim me sublimim dhe transferim ngjyrash, pëlhurë me ndriçim nga prapa për kuti drite tavani
Pëlhurë poliesteri 180gsm me printim me sublimim dhe transferim ngjyrash, pëlhurë me ndriçim nga prapa për kuti drite tavani
Përshkrimi i Produkteve:
| Emri i produktit | Printim me Transferim Sublimimi me Ngjyrë për Pëlhurë Poliesteri me Ndriçim nga Pas |
| Përshkrimi | Pëlhurë 100% poliester me sublimim ngjyrash |
| Bojë | Bojë sublimimi/transferimi/lateksi/UV |
| Trashësia | Pesha e lehtë |
| Ngjyra | White |
| Pesha | 50-550gsmgsm(±5g) |
| Aplikacioni | Pëlhurë për banderola/pëlhurë për flamur |
| Gjerësia maksimale | 1-3.2m |
| Gjatësia standarde | 100m/120m |
| Koha e Përgatitjes | 20-30 ditë pune |
| Pako | Htub i fortë me qese të endura ose filma me flluska ajri |
Karakteristikat:
1. Pa PVC/ Pa ftalate
2. Rezistent ndaj grisjes
3. anti-UV
4. Miqësor me mjedisin
5. Depërtim i mirë
Aplikimi:
1. Dekor shtëpie
2. Jastëk tekstili
3. flamuj me pendë
4. Jashtë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni










