Pëlhurë flamuri rrjete e thurur me sublimim 125GSM për flamuj plazhi me rrjetë në natyrë
Pëlhurë flamuri rrjete e thurur me sublimim 125GSM për flamuj plazhi me rrjetë në natyrë
Përshkrimi i Produkteve:
| Emri i produktit | Pëlhurë me Rrjetë të Thurur me Ngjyrë me Sublimim |
| Përshkrimi | Mesh, 100% poliester |
| Bojë | Dye Sub Direct, Transferimi i Letrës me Dye Sub |
| Trashësia | Pesha e Mesme |
| Ngjyra | White |
| Pesha | 160gsm(±5g) |
| Aplikacioni | Fvonesa,Baner me ndriçim nga prapa |
| Gjerësia maksimale | 160/250/320/500cm |
| Gjatësia standarde | 100m/120m |
| Koha e Përgatitjes | 20-30 ditë pune |
| Pako | Htub i fortë me qese të endura ose filma me flluska ajri |
Karakteristikat:
1. Pa PVC/ Pa ftalate
2. Rezistent ndaj grisjes
3. anti-UV
4. Miqësor me mjedisin
5. Depërtim i mirë
Aplikimi:
1. gardh rrjetë
2. flamuj plazhi
3. flamuj me pendë
4. Jashtë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni









