Pëlhurë flamuri prej sfungjeri 100D me sublimim, ngjyrosje direkte me bojë, pëlhurë boshe prej poliesteri 100gsm, e butë, e lehtë për t’u qepur, pëlhurë flamuri
Pëlhurë flamuri prej sfungjeri 100D me sublimim, ngjyrosje direkte me bojë, pëlhurë boshe prej poliesteri 100gsm, e butë, e lehtë për t’u qepur, pëlhurë flamuri
Përshkrimi i Produkteve:
| Emri i produktit | Ngjyrosje me sublimim të pëlhurës me flamur 100D prej pongee |
| Përshkrimi | Oksford,100% Poliester |
| Bojë | Dye Sub Direct, Transferimi i Letrës me Dye Sub |
| Trashësia | Pesha e Mesme |
| Ngjyra | White |
| Pesha | 100gsm (±5g) |
| Aplikacioni | Për jashtë, me baner, të endura dhe të thurura |
| Gjerësia maksimale | 90-320 cm |
| Gjatësia standarde | 100m/120m |
| Koha e Përgatitjes | 20-30 ditë pune |
| Pako | Htub i fortë me qese të endura ose filma me flluska ajri |
Karakteristikat:
1. I papërshkueshëm nga uji
2. Rezistent ndaj grisjes
3. Tharje e shpejtë
4. Miqësor me mjedisin
5. Depërtim i mirë
Aplikimi:
1. gardh rrjetë
2. Veshje sportive
3. flamuj me pendë
4. Jashtë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni










