Duub Warqad Cad oo Jumlo ah oo tayo sare leh 100gsm Cabbir la habeyn karo oo Heerka Wareejinta Sare leh Dharka Daabacaadda Sublimation ee Dharka
Duub Warqad Cad oo Jumlo ah oo tayo sare leh 100gsm Cabbir la habeyn karo oo Heerka Wareejinta Sare leh Dharka Daabacaadda Sublimation ee Dharka
Sharaxaadda Badeecadaha:
| Magaca Badeecada | Dharka Daabacaadda Dharka Sublimation ee Dharka Xawaaladda Sare |
| Sharaxaad | Waxaa lagu dabaqaa khad iyo maro polyester ah oo kala firdhisa |
| Khad | Wareejinta Warqadda Midabka ee Tooska ah, Wareejinta Warqadda Midabka ee Midabka |
| Dhumucda | Miisaan Dhexdhexaad ah |
| Midab | White |
| Miisaanka | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Codsiga | Fdib u dhacyo,boorar |
| Ballaca ugu badan | 24" 36" 44" 60" 63"64" 72" |
| Dhererka caadiga ah | 100m/120m |
| Waqtiga Hogaaminta | 20-30 maalmood oo shaqo ah |
| Xirmo | Htuubo bir ah oo leh bacaha tolmada leh ama filimada xumbo hawada |
Astaamaha:
1. Biyo la'aan
2. Ilmo-diid ah
3. Si dhakhso ah u qallaji
4. Dabaysha Cadaynaysa
5. Gelitaan wanaagsan
Codsiga:
1. deyrka shabagga
2. Dharka firfircoon
3. calamada baalasha
4. Dibadda
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir










