Daabacaad 50D 78gsm ah oo loogu talagalay dharka Sublimation-ka ee cad ee Polyester-ka oo lagu tolay biyo-celin ah
Daabacaad 50D 78gsm ah oo loogu talagalay dharka Sublimation-ka ee cad ee Polyester-ka oo lagu tolay biyo-celin ah
Sharaxaadda Badeecadaha:
| Magaca Badeecada | Dharka Calanka ee Dye Sublimation Tolmada leh |
| Sharaxaad | Dhar 50D * T400 ah, 100% Polyester |
| Khad | Wareejinta Warqadda Midabka ee Tooska ah, Wareejinta Warqadda Midabka ee Midabka |
| Dhumucda | Miisaan Dhexdhexaad ah |
| Midab | White |
| Miisaanka | 75gsm (±5g) |
| Codsiga | Fdib u dhacyo,boorar |
| Ballaca ugu badan | 160cm |
| Dhererka caadiga ah | 100m/120m |
| Waqtiga Hogaaminta | 20-30 maalmood oo shaqo ah |
| Xirmo | Htuubo bir ah oo leh bacaha tolmada leh ama filimada xumbo hawada |
Astaamaha:
1. Biyo la'aan
2. Ilmo-diid ah
3. Si dhakhso ah u qallaji
4. Dabaysha Cadaynaysa
5. Gelitaan wanaagsan
Codsiga:
1. deyrka shabagga
2. Dharka firfircoon
3. calamada baalasha
4. Dibadda
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir










