Duubka Sublimation-ka ee Polydex Fabric 100% Polyester Interlock Jersey Dhar Cad oo loogu talagalay Daabacaadda Sublimation
Duubka Sublimation-ka ee Polydex Fabric 100% Polyester Interlock Jersey Dhar Cad oo loogu talagalay Daabacaadda Sublimation
Sharaxaadda Badeecadaha:
| Magaca Badeecada | Duubka sublimation-ka ee polydex 100% Polyester Interlock Jersey Dhar Cad oo loogu talagalay Daabacaadda Sublimation |
| Sharaxaad | 100% Polyester Tolmo Tolmo leh, shabag |
| Khad | Wareejinta Warqadda Midabka ee Tooska ah, Wareejinta Warqadda Midabka ee Midabka |
| Dhumucda | Miisaan fudud |
| Midab | White |
| Miisaanka | 145gsm (±5g) |
| Codsiga | Shiraac, Gaari, Dareem, Bac, Gogosha, Buste |
| Ballaca ugu badan | 58/60" |
| Dhererka caadiga ah | 100m/120m |
| Waqtiga Hogaaminta | 20-30 maalmood oo shaqo ah |
| Xirmo | Htuubo bir ah oo leh bacaha tolmada leh ama filimada xumbo hawada |
Astaamaha:
1.PVC-la'aan/Phthalate-la'aan
2. Ilmo-diid ah
3. ka hortagga UV-ga
4. Deegaanka u fiican
5. Gelitaan wanaagsan
Codsiga:
1. deyrka shabagga
2. calamada xeebta
3. calamada baalasha
4. Dibadda
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir










