Naqshad gaar ah oo loogu talagalay daabacaadda maro Polyester Dye Sublimation
Naqshad gaar ah oo loogu talagalay daabacaadda maro Polyester Dye Sublimation
Sharaxaadda Badeecadaha:
| Magaca Badeecada | Polyester Dye Sublimation Daabacaadda Maqaar |
| Sharaxaad | 100% Polyester |
| Khad | daabacaadda inkjet, daabacaadda dhijitaalka ah |
| Dhumucda | Miisaan Dhexdhexaad ah |
| Midab | White |
| Miisaanka | 110gsm (±5g) |
| Codsiga | Calanka, Muujinta, Iftiinka Hore, iwm. |
| Ballaca ugu badan | 90-250cm |
| Dhererka caadiga ah | 80m/100m/150m/rogaal weyn |
| Waqtiga Hogaaminta | 20-30 maalmood oo shaqo ah |
| Xirmo | Htuubo bir ah oo leh bacaha tolmada leh ama filimada xumbo hawada |
Astaamaha:
1.PVC-la'aan/Phthalate-la'aan
2. Ilmo-diid ah
3. ka hortagga UV-ga
4. Deegaanka u fiican
5. Gelitaan wanaagsan
Codsiga:
1. Qurxinta guriga
2. farshaxanka taranka
3. dhar dib u iftiimaya
4. sanduuq iftiin ah
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir










