Maro Miiska Midabka-Sublimation-ka ah oo cabbir gaar ah leh oo loogu talagalay Bandhigyada Ganacsiga Guryaha
Maro Miiska Midabka-Sublimation-ka ah oo cabbir gaar ah leh oo loogu talagalay Bandhigyada Ganacsiga Guryaha
Sharaxaadda Badeecadaha:
| Magaca Badeecada | Cabbirka Gaarka ah ee Dharka Daabacaadda Polyester-ka oo Buuxa |
| Sharaxaad | 100% Polyester |
| Khad | Daabacaadda wareejinta kulul, daabacaadda dhijitaalka ah, Daabacaadda Shaashadda Xariirta ah |
| Dhumucda | Miisaan Dhexdhexaad ah |
| Midab | White |
| Miisaanka | 150gsm (±5g) |
| Codsiga | Guri, Bannaanka, Hudheel, Aroos, Xaflad, Xaflad |
| Ballaca ugu badan | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Dhererka caadiga ah | 100m/120m |
| Waqtiga Hogaaminta | 20-30 maalmood oo shaqo ah |
| Xirmo | Htuubo bir ah oo leh bacaha tolmada leh ama filimada xumbo hawada |
Astaamaha:
1.PVC-la'aan/Phthalate-la'aan
2. Ilmo-diid ah
3. ka hortagga UV-ga
4. Deegaanka u fiican
5. Gelitaan wanaagsan
Codsiga:
1. deyrka shabagga
2. calamada xeebta
3. calamada baalasha
4. Dibadda
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir










