Duub Warqadda Midabka Warshadda Shiinaha ee Sublimation oo lagu daabacay Guangzhou Transfer Sublimation Paper 50g 70g 90g 100g
Duub Warqadda Midabka Warshadda Shiinaha ee Sublimation oo lagu daabacay Guangzhou Transfer Sublimation Paper 50g 70g 90g 100g
Sharaxaadda Badeecadaha:
| Magaca Badeecada | Warqadda Wareejinta Rinjiga Sublimation |
| Sharaxaad | 100% Polyester,Dharka Kala-bixinta |
| Khad | Daabacaha Sublimation |
| Dhumucda | Miisaan fudud |
| Midab | Cad Cad oo saafi ah |
| Miisaanka | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Codsiga | Dharka, dharka, dharka, daahyada |
| Ballaca ugu badan | 3.2/5m |
| Dhererka caadiga ah | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Waqtiga Hogaaminta | 20-30 maalmood oo shaqo ah |
| Xirmo | Htuubo bir ah oo leh bacaha tolmada leh ama filimada xumbo hawada |
Astaamaha:
1.PVC-la'aan/Phthalate-la'aan
2. Ilmo-diid ah
3. ka hortagga UV-ga
4. Deegaanka u fiican
5. Wax-soo-saarka ugu sarreeya ee wareejinta
Codsiga:
1. deyrka shabagga
2. calamada xeebta
3. calamada baalasha
4. Dibadda
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir










