260gsm Dye Sublimation Backlit Material oo siman oo leh Polyester-ka la tolay oo leh Gudbinta Iftiinka iyo Waxqabadka Midabka oo aad u Fiican
260gsm Dye Sublimation Backlit Material oo siman oo leh Polyester-ka la tolay oo leh Gudbinta Iftiinka iyo Waxqabadka Midabka oo aad u Fiican
Sharaxaadda Badeecadaha:
| Magaca Badeecada | Midabka Sublimation ee Dahaarka leh ee Suuban Polyester-ka |
| Sharaxaad | 100% Polyester |
| Khad | Wareejinta Warqadda Midabka ee Tooska ah, Wareejinta Warqadda Midabka ee Midabka |
| Dhumucda | Miisaan Dhexdhexaad ah |
| Midab | hore cad iyo gadaal madow |
| Miisaanka | 260gsm (±5g) |
| Codsiga | Dibadda, banner, tolmo & tolid |
| Ballaca ugu badan | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Dhererka caadiga ah | 100m/120m |
| Waqtiga Hogaaminta | 20-30 maalmood oo shaqo ah |
| Xirmo | Warqad Kraft ah / tuubo adag |
Astaamaha:
1. Biyo la'aan
2. Ilmo-diid ah
3. Si dhakhso ah u qallaji
4. Deegaanka u fiican
5. Gelitaan wanaagsan
Codsiga:
1. deyrka shabagga
2. Dharka firfircoon
3. calamada baalasha
4. Dibadda
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir










