Dharka 250gsm ee la tolay ee loogu talagalay Rinjiga Sublimation ee Labada Dhinac Calanka Xannibaadda
Dharka 250gsm ee la tolay ee loogu talagalay Rinjiga Sublimation ee Labada Dhinac Calanka Xannibaadda
Sharaxaadda Badeecadaha:
| Magaca Badeecada | Dharka Block-out-ka ah ee loogu talagalay Rinjiga Sublimation ee Labada Dhinac |
| Sharaxaad | 100% maro polyester ah oo saddex-laaban oo la qurxiyey |
| Khad | daabacaadda inkjet, daabacaadda dhijitaalka ah |
| Dhumucda | Miisaan Dhexdhexaad ah |
| Midab | qaab-dhismeedka cad / madow / caddaan |
| Miisaanka | 250gsm (±5g) |
| Codsiga | gacmo-gashiyo, calamo dhinac oo labanlaab ah |
| Ballaca ugu badan | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Dhererka caadiga ah | 80m/100m/150m/rogaal weyn |
| Waqtiga Hogaaminta | 20-30 maalmood oo shaqo ah |
| Xirmo | Htuubo bir ah oo leh bacaha tolmada leh ama filimada xumbo hawada |
Astaamaha:
1.PVC-la'aan/Phthalate-la'aan
2. Ilmo-diid ah
3. ka hortagga UV-ga
4. Deegaanka u fiican
5. Ka-hortagga ololka
Codsiga:
1. Qurxinta guriga
2. farshaxanka taranka
3. dhar dib u iftiimaya
4. sanduuq iftiin ah
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir










