Daabacaadda Daabacaadda Dharka Dambe ee Polyester-ka ee 180gsm ee loogu talagalay Sanduuqa Iftiinka Saqafka
Daabacaadda Daabacaadda Dharka Dambe ee Polyester-ka ee 180gsm ee loogu talagalay Sanduuqa Iftiinka Saqafka
Sharaxaadda Badeecadaha:
| Magaca Badeecada | Daabacaadda Dhabarka ah ee Polyester-ka ah ee Midabka Sublimation |
| Sharaxaad | 100% Polyester Dye Dhar Sublimation ah |
| Khad | Khad hoos u dhigis midab leh/wareejin/Latex/UV |
| Dhumucda | Miisaan fudud |
| Midab | White |
| Miisaanka | 50-550gsmgsm(±5g) |
| Codsiga | Dharka calanka/calanka |
| Ballaca ugu badan | 1-3.2m |
| Dhererka caadiga ah | 100m/120m |
| Waqtiga Hogaaminta | 20-30 maalmood oo shaqo ah |
| Xirmo | Htuubo bir ah oo leh bacaha tolmada leh ama filimada xumbo hawada |
Astaamaha:
1.PVC-la'aan/Phthalate-la'aan
2. Ilmo-diid ah
3. ka hortagga UV-ga
4. Deegaanka u fiican
5. Gelitaan wanaagsan
Codsiga:
1. Qurxinta Guriga
2. Barkinta Dharka
3. calamada baalasha
4. Dibadda
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir










