Dharka 125GSM Dye Sublimation Tolmada leh ee loogu talagalay Calanka Xeebta ee Mesh-ka Dibadda
Dharka 125GSM Dye Sublimation Tolmada leh ee loogu talagalay Calanka Xeebta ee Mesh-ka Dibadda
Sharaxaadda Badeecadaha:
| Magaca Badeecada | Dharka Calanka ee Dye Sublimation Tolmada leh |
| Sharaxaad | Mesh, 100% Polyester |
| Khad | Wareejinta Warqadda Midabka ee Tooska ah, Wareejinta Warqadda Midabka ee Midabka |
| Dhumucda | Miisaan Dhexdhexaad ah |
| Midab | White |
| Miisaanka | 160gsm (±5g) |
| Codsiga | Fdib u dhacyo,Banner-ka Dambe ee Iftiimaya |
| Ballaca ugu badan | 160/250/320/500cm |
| Dhererka caadiga ah | 100m/120m |
| Waqtiga Hogaaminta | 20-30 maalmood oo shaqo ah |
| Xirmo | Htuubo bir ah oo leh bacaha tolmada leh ama filimada xumbo hawada |
Astaamaha:
1.PVC-la'aan/Phthalate-la'aan
2. Ilmo-diid ah
3. ka hortagga UV-ga
4. Deegaanka u fiican
5. Gelitaan wanaagsan
Codsiga:
1. deyrka shabagga
2. calamada xeebta
3. calamada baalasha
4. Dibadda
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir









