Dharka Sublimation Dyeing ee 100D Pongee Flag oo leh Inkjet Toos ah oo 100gsm ah oo Polyester ah oo Madhan oo Jilicsan oo Fudud in la Tolo Dharka Calanka
Dharka Sublimation Dyeing ee 100D Pongee Flag oo leh Inkjet Toos ah oo 100gsm ah oo Polyester ah oo Madhan oo Jilicsan oo Fudud in la Tolo Dharka Calanka
Sharaxaadda Badeecadaha:
| Magaca Badeecada | Rinjiyeynta Sublimation ee Dharka 100D Pongee Flag |
| Sharaxaad | oxford, 100% Polyester |
| Khad | Wareejinta Warqadda Midabka ee Tooska ah, Wareejinta Warqadda Midabka ee Midabka |
| Dhumucda | Miisaan Dhexdhexaad ah |
| Midab | White |
| Miisaanka | 100gsm (±5g) |
| Codsiga | Dibadda, banner, tolmo & tolid |
| Ballaca ugu badan | 90-320cm |
| Dhererka caadiga ah | 100m/120m |
| Waqtiga Hogaaminta | 20-30 maalmood oo shaqo ah |
| Xirmo | Htuubo bir ah oo leh bacaha tolmada leh ama filimada xumbo hawada |
Astaamaha:
1. Biyo la'aan
2. Ilmo-diid ah
3. Si dhakhso ah u qallaji
4. Deegaanka u fiican
5. Gelitaan wanaagsan
Codsiga:
1. deyrka shabagga
2. Dharka firfircoon
3. calamada baalasha
4. Dibadda
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir










