Veľkoobchodný biely papier v kotúči s vysokou kvalitou 100 g/m², prispôsobiteľná veľkosť, vysoká rýchlosť prenosu, sublimačná potlač, tkaniny na textil
Veľkoobchodný biely papier v kotúči s vysokou kvalitou 100 g/m², prispôsobiteľná veľkosť, vysoká rýchlosť prenosu, sublimačná potlač, tkaniny na textil
Popis produktov:
| Názov produktu | Vysoko prenosová rýchlosť sublimačných potlačí na džersejové tkaniny a textílie |
| Popis | Aplikuje sa na rozptyľovanie atramentu a polyesterovej tkaniny |
| Atrament | Sublimačný priamy prenos farby, sublimačný prenos papiera |
| Hrúbka | Stredná hmotnosť |
| Farba | Wbiely |
| Hmotnosť | 40/50/60/70/90/100 g/m²±5g) |
| Aplikácia | Foneskorenia,bannery |
| Maximálna šírka | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Štandardná dĺžka | 100 m/120 m |
| Dodacia lehota | 20-30 pracovných dní |
| Balík | Htvrdá trubica s tkanými vreckami alebo vzduchovými bublinkami |
Vlastnosti:
1. Vodotesný
2. Odolný voči roztrhnutiu
3. Rýchloschnúci
4. Odolnosť voči vetru
5. Dobrá penetrácia
Aplikácia:
1. sieťový plot
2. Športové oblečenie
3. vlajky z pierok
4. Vonku
Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju










