Sublimačná farbiaca látka z polyesterového pleteného materiálu na vlajky
Sublimačná farbiaca látka z polyesterového pleteného materiálu na vlajky
Popis produktov:
| Názov produktu | Sublimačná farbiaca látka z polyesterového pleteného materiálu na vlajky |
| Popis | 100% polyester,Strečová tkanina |
| Atrament | Sublimačný priamy prenos farby, sublimačný prenos papiera |
| Hrúbka | Ľahká hmotnosť |
| Farba | Wbiely |
| Hmotnosť | 110 g/m²(±5g) |
| Aplikácia | Foneskorenia,bannery |
| Maximálna šírka | 3,2/5 m |
| Štandardná dĺžka | 100 m/120 m |
| Dodacia lehota | 20-30 pracovných dní |
| Balík | Htvrdá trubica s tkanými vreckami alebo vzduchovými bublinkami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC/ftalátov
2. Odolný voči roztrhnutiu
3. anti-UV
4. Ekologické
5. Dobrá penetrácia
Aplikácia:
1. sieťový plot
2. plážové vlajky
3. vlajky z pierok
4. Vonku
Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju










