Sublimačná rolka Polydex Fabric 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric pre sublimačnú potlač
Sublimačná rolka Polydex Fabric 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric pre sublimačnú potlač
Popis produktov:
| Názov produktu | Polydexová sublimačná rolka z tkaniny 100% polyesterová interlocková džersejová biela tkanina pre sublimačnú tlač |
| Popis | 100% polyesterová pletenina, sieťovina |
| Atrament | Sublimačný priamy prenos farby, sublimačný prenos papiera |
| Hrúbka | Ľahká hmotnosť |
| Farba | Wbiely |
| Hmotnosť | 145 g/m²±5g) |
| Aplikácia | Markíza, Auto, Plsť, Taška, Posteľná bielizeň, Deka |
| Maximálna šírka | 58/60" |
| Štandardná dĺžka | 100 m/120 m |
| Dodacia lehota | 20-30 pracovných dní |
| Balík | Htvrdá trubica s tkanými vreckami alebo vzduchovými bublinkami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC/ftalátov
2. Odolný voči roztrhnutiu
3. anti-UV
4. Ekologické
5. Dobrá penetrácia
Aplikácia:
1. sieťový plot
2. plážové vlajky
3. vlajky z pierok
4. Vonku
Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju










