Prispôsobená veľkosť 70g, 90g, 100g papier na sublimačnú tlač s prenosom tepla
Prispôsobená veľkosť 70g, 90g, 100g papier na sublimačnú tlač s prenosom tepla
Popis produktov:
| Názov produktu | Vlastná veľkosť plnofarebnej polyesterovej tlače napínacej tkaniny |
| Popis | 100% polyester |
| Atrament | Tlač za tepla, digitálna tlač, sieťotlač |
| Hrúbka | Stredná hmotnosť |
| Farba | čisto biela |
| Hmotnosť | 70 g, 90 g, 100 g |
| Aplikácia | oblečenie; textil; odev, záclona |
| Skovať | 17"/42 cm,25"/61CM,73"/183CM |
| Štandardná dĺžka | 100 m/120 m |
| Dodacia lehota | 20-30 pracovných dní |
| Balík | Htvrdá trubica s tkanými vreckami alebo vzduchovými bublinkami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC/ftalátov
2. Odolný voči roztrhnutiu
3. anti-UV
4. Ekologické
5. Dobrá penetrácia
Aplikácia:
1. sieťový plot
2. plážové vlajky
3. vlajky z pierok
4. Vonku
Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju










