Prispôsobený dizajn polyesterovej sublimačnej tlače na plátno
Prispôsobený dizajn polyesterovej sublimačnej tlače na plátno
Popis produktov:
| Názov produktu | Polyesterová sublimačná tlač na plátno |
| Popis | 100% polyester |
| Atrament | atramentová tlač, digitálna tlač |
| Hrúbka | Stredná hmotnosť |
| Farba | Wbiely |
| Hmotnosť | 110 g/m²(±5g) |
| Aplikácia | Vlajky, displej, podsvietenie atď. |
| Maximálna šírka | 90 – 250 cm |
| Štandardná dĺžka | 80 m/100 m/150 m/jumbo rolka |
| Dodacia lehota | 20-30 pracovných dní |
| Balík | Htvrdá trubica s tkanými vreckami alebo vzduchovými bublinkami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC/ftalátov
2. Odolný voči roztrhnutiu
3. anti-UV
4. Ekologické
5. Dobrá penetrácia
Aplikácia:
1. Bytové dekorácie
2. umelecká reprodukcia
3. podsvietená látka
4. svetelný box
Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju










