Vlastná veľkosť plnofarebná polyesterová tlač napínacia tkanina Vysokokvalitný sublimačný obrus pre domáce veľtrhy
Vlastná veľkosť plnofarebná polyesterová tlač napínacia tkanina Vysokokvalitný sublimačný obrus pre domáce veľtrhy
Popis produktov:
| Názov produktu | Vlastná veľkosť plnofarebnej polyesterovej tlače napínacej tkaniny |
| Popis | 100% polyester |
| Atrament | Tlač za tepla, digitálna tlač, sieťotlač |
| Hrúbka | Stredná hmotnosť |
| Farba | Wbiely |
| Hmotnosť | 150 g/m² (±5g) |
| Aplikácia | Domov, Vonkajší, Hotel, Svadba, Párty, Banket |
| Maximálna šírka | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Štandardná dĺžka | 100 m/120 m |
| Dodacia lehota | 20-30 pracovných dní |
| Balík | Htvrdá trubica s tkanými vreckami alebo vzduchovými bublinkami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC/ftalátov
2. Odolný voči roztrhnutiu
3. anti-UV
4. Ekologické
5. Dobrá penetrácia
Aplikácia:
1. sieťový plot
2. plážové vlajky
3. vlajky z pierok
4. Vonku
Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju










