Čínska továreň na sublimáciu farbiva v kotúči, vytlačená v Guangzhou, sublimačný papier na transfer 50g 70g 90g 100g
Čínska továreň na sublimáciu farbiva v kotúči, vytlačená v Guangzhou, sublimačný papier na transfer 50g 70g 90g 100g
Popis produktov:
| Názov produktu | Papier na sublimačný prenos farbív |
| Popis | 100% polyester,Strečová tkanina |
| Atrament | Sublimačná tlačiareň |
| Hrúbka | Ľahká hmotnosť |
| Farba | Čistá biela |
| Hmotnosť | 31/38/40/50/70/90 g/m²±5g) |
| Aplikácia | Oblečenie, textil, odev, záclona |
| Maximálna šírka | 3,2/5 m |
| Štandardná dĺžka | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Dodacia lehota | 20-30 pracovných dní |
| Balík | Htvrdá trubica s tkanými vreckami alebo vzduchovými bublinkami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC/ftalátov
2. Odolný voči roztrhnutiu
3. anti-UV
4. Ekologické
5. Najvyšší výnos z prenosu
Aplikácia:
1. sieťový plot
2. plážové vlajky
3. vlajky z pierok
4. Vonku
Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju










