Reklamný tlačiarenský materiál Sublimačná látka na vlajky Textilný obal Pletená polyesterová sublimačná vlajková látka v rolke
Reklamný tlačiarenský materiál Sublimačná látka na vlajky Textilný obal Pletená polyesterová sublimačná vlajková látka v rolke
Popis produktov:
| Názov produktu | Sublimačná textilná fólia z pleteného polyesteru |
| Popis | 100% polyester,Kockovaný vzor |
| Atrament | Sublimačný priamy prenos farby, sublimačný prenos papiera |
| Hrúbka | Ľahká hmotnosť |
| Farba | Wbiely |
| Hmotnosť | 110 g/m² alebo vlastné |
| Aplikácia | Foneskorenia,bannery |
| Maximálna šírka | 1 – 3,2 m |
| Štandardná dĺžka | 100 m/110 yardov |
| Dodacia lehota | 20-30 pracovných dní |
| Balík | Htvrdá trubica s tkanými vreckami alebo vzduchovými bublinkami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC, šetrné k životnému prostrediu
2. Odolný voči roztrhnutiu
3. RECYKLOVANÁ priadza vyrobiteľná
4. Zvýraznenie farieb
5. Odolné voči pokrčeniu
Aplikácia:
1. Pletený zábal
2. plážové vlajky
3. vlajky z pierok
4. Vonku
Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju










