260 g/m² Podsvietený sublimačný materiál z hladkého tkaného polyesteru s vynikajúcou priepustnosťou svetla a farebným výkonom
260 g/m² Podsvietený sublimačný materiál z hladkého tkaného polyesteru s vynikajúcou priepustnosťou svetla a farebným výkonom
Popis produktov:
| Názov produktu | Podsvietený materiál s sublimáciou farbiva: hladký tkaný polyester |
| Popis | 100% polyester |
| Atrament | Sublimačný priamy prenos farby, sublimačný prenos papiera |
| Hrúbka | Stredná hmotnosť |
| Farba | biely predný diel a čierny zadný diel |
| Hmotnosť | 260 g/m² (±5g) |
| Aplikácia | Vonkajšie, bannerové, tkané a pletené |
| Maximálna šírka | 1,07 m/1,27 m/1,37 m/1,52 m |
| Štandardná dĺžka | 100 m/120 m |
| Dodacia lehota | 20-30 pracovných dní |
| Balík | Kraftový papier / tvrdá trubica |
Vlastnosti:
1. Vodotesný
2. Odolný voči roztrhnutiu
3. Rýchloschnúci
4. Ekologické
5. Dobrá penetrácia
Aplikácia:
1. sieťový plot
2. Športové oblečenie
3. vlajky z pierok
4. Vonku
Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju










