250 g/m² tkaná blokovacia látka pre sublimačné obojstranné blokovacie vlajky
250 g/m² tkaná blokovacia látka pre sublimačné obojstranné blokovacie vlajky
Popis produktov:
| Názov produktu | Tkaná blokovacia látka pre sublimačnú potlač obojstranne |
| Popis | 100% polyesterová textúrovaná trojito tkaná blokovacia tkanina |
| Atrament | atramentová tlač, digitálna tlač |
| Hrúbka | Stredná hmotnosť |
| Farba | biela/čierna/biela štruktúra |
| Hmotnosť | 250 g/m² (±5g) |
| Aplikácia | zavesné rukávy, obojstranné vlajky |
| Maximálna šírka | 320 cm – 280 cm – 160 cm – 150 cm |
| Štandardná dĺžka | 80 m/100 m/150 m/jumbo rolka |
| Dodacia lehota | 20-30 pracovných dní |
| Balík | Htvrdá trubica s tkanými vreckami alebo vzduchovými bublinkami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC/ftalátov
2. Odolný voči roztrhnutiu
3. anti-UV
4. Ekologické
5. Spomaľovač horenia
Aplikácia:
1. Bytové dekorácie
2. umelecká reprodukcia
3. podsvietená látka
4. svetelný box
Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju










