180gsm polyesterová tkanina sublimačná transferová tlač podsvietená tkanina pre stropné svietidlo
180gsm polyesterová tkanina sublimačná transferová tlač podsvietená tkanina pre stropné svietidlo
Popis produktov:
| Názov produktu | Polyesterová tkanina, sublimačná transferová tlač, podsvietená |
| Popis | 100% polyesterová sublimačná tkanina |
| Atrament | Sublimačný atrament/transferový/latexový/UV atrament |
| Hrúbka | Ľahká hmotnosť |
| Farba | Wbiely |
| Hmotnosť | 50 – 550 g/m²±5g) |
| Aplikácia | Látka na bannery/Látka na vlajky |
| Maximálna šírka | 1 – 3,2 m |
| Štandardná dĺžka | 100 m/120 m |
| Dodacia lehota | 20-30 pracovných dní |
| Balík | Htvrdá trubica s tkanými vreckami alebo vzduchovými bublinkami |
Vlastnosti:
1. Bez PVC/ftalátov
2. Odolný voči roztrhnutiu
3. anti-UV
4. Ekologické
5. Dobrá penetrácia
Aplikácia:
1. Bytové dekorácie
2. Textilný vankúš
3. vlajky z pierok
4. Vonku
Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju










