100D Pongee vlajková látka sublimačné farbenie priamym atramentovým tlačením 100gsm polyesterová prázdna látka mäkká ľahko šiteľná vlajková látka
100D Pongee vlajková látka sublimačné farbenie priamym atramentovým tlačením 100gsm polyesterová prázdna látka mäkká ľahko šiteľná vlajková látka
Popis produktov:
| Názov produktu | 100D Pongee Flag Fabric sublimačné farbenie |
| Popis | Oxford100% polyester |
| Atrament | Sublimačný priamy prenos farby, sublimačný prenos papiera |
| Hrúbka | Stredná hmotnosť |
| Farba | Wbiely |
| Hmotnosť | 100 g/m² (±5g) |
| Aplikácia | Vonkajšie, bannerové, tkané a pletené |
| Maximálna šírka | 90 – 320 cm |
| Štandardná dĺžka | 100 m/120 m |
| Dodacia lehota | 20-30 pracovných dní |
| Balík | Htvrdá trubica s tkanými vreckami alebo vzduchovými bublinkami |
Vlastnosti:
1. Vodotesný
2. Odolný voči roztrhnutiu
3. Rýchloschnúci
4. Ekologické
5. Dobrá penetrácia
Aplikácia:
1. sieťový plot
2. Športové oblečenie
3. vlajky z pierok
4. Vonku
Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju










