Rolă de hârtie albă en-gros, de înaltă calitate, 100 g/m², dimensiune personalizabilă, cu rată mare de transfer, imprimare prin sublimare, materiale textile
Rolă de hârtie albă en-gros, de înaltă calitate, 100 g/m², dimensiune personalizabilă, cu rată mare de transfer, imprimare prin sublimare, materiale textile
Descrierea produselor:
| Nume produs | Materiale textile cu imprimare prin sublimare Jersey cu rată mare de transfer |
| Descriere | Aplicat pentru dispersarea cernelii și a țesăturilor din poliester |
| Cerneală | Submersiune directă cu colorant, transfer de hârtie cu submersiune cu colorant |
| Grosime | Greutate medie |
| Culoare | Walb |
| Greutate | 40/50/60/70/90/100 g/m²±5g) |
| Aplicație | Fîntârzieri,bannere |
| Lățime maximă | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Lungime standard | 100m/120m |
| Perioada de graţie | 20-30 de zile lucrătoare |
| Pachet | Htub ard cu pungi țesute sau pelicule cu bule de aer |
Caracteristici:
1. Impermeabil
2. Rezistent la rupere
3. Uscare rapidă
4. Rezistență la vânt
5. Penetrare bună
Aplicație:
1. gard din plasă
2. Îmbrăcăminte sport
3. steaguri cu pene
4. În aer liber
Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă










