Sublimare vopsitoare din țesătură tricotată din poliester pe role pentru steaguri
Sublimare vopsitoare din țesătură tricotată din poliester pe role pentru steaguri
Descrierea produselor:
| Nume produs | Sublimare vopsitoare din țesătură tricotată din poliester pe role pentru steaguri |
| Descriere | 100% poliester,Material elastic |
| Cerneală | Submersiune directă cu colorant, transfer de hârtie cu submersiune cu colorant |
| Grosime | Greutate redusă |
| Culoare | Walb |
| Greutate | 110 g/m² (±5g) |
| Aplicație | Fîntârzieri,bannere |
| Lățime maximă | 3,2/5m |
| Lungime standard | 100m/120m |
| Perioada de graţie | 20-30 de zile lucrătoare |
| Pachet | Htub ard cu pungi țesute sau pelicule cu bule de aer |
Caracteristici:
1. Fără PVC/ Fără ftalați
2. Rezistent la rupere
3. anti-UV
4. Ecologic
5. Penetrare bună
Aplicație:
1. gard din plasă
2. steaguri de plajă
3. steaguri cu pene
4. În aer liber
Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă










