Printtek 50D 78gsm Stocuri Materiale Țesute pentru Sublimare din Poliester Alb, Material Țesut din Poliester Impermeabil, Imprimat
Printtek 50D 78gsm Stocuri Materiale Țesute pentru Sublimare din Poliester Alb, Material Țesut din Poliester Impermeabil, Imprimat
Descrierea produselor:
| Nume produs | Material textil tricotat cu plasă de pavilion pentru sublimare colorantă |
| Descriere | Material textil 50D*T400,100% poliester |
| Cerneală | Submersiune directă cu colorant, transfer de hârtie cu submersiune cu colorant |
| Grosime | Greutate medie |
| Culoare | Walb |
| Greutate | 75 g/m² (±5g) |
| Aplicație | Fîntârzieri,bannere |
| Lățime maximă | 160 cm |
| Lungime standard | 100m/120m |
| Perioada de graţie | 20-30 de zile lucrătoare |
| Pachet | Htub ard cu pungi țesute sau pelicule cu bule de aer |
Caracteristici:
1. Impermeabil
2. Rezistent la rupere
3. Uscare rapidă
4. Rezistență la vânt
5. Penetrare bună
Aplicație:
1. gard din plasă
2. Îmbrăcăminte sport
3. steaguri cu pene
4. În aer liber
Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă










