Rolă de sublimare din material textil Polydex, 100% poliester, material textil Jersey interlock alb, pentru imprimare prin sublimare
Rolă de sublimare din material textil Polydex, 100% poliester, material textil Jersey interlock alb, pentru imprimare prin sublimare
Descrierea produselor:
| Nume produs | Rolă de sublimare din țesătură polydex 100% poliester Interlock Jersey alb pentru imprimare prin sublimare |
| Descriere | Material tricotat 100% poliester, plasă |
| Cerneală | Submersiune directă cu colorant, transfer de hârtie cu submersiune cu colorant |
| Grosime | Greutate redusă |
| Culoare | Walb |
| Greutate | 145 g/m² (±5g) |
| Aplicație | Copertină, Mașină, Pâslă, Sac, Lenjerie de pat, Pătură |
| Lățime maximă | 58/60" |
| Lungime standard | 100m/120m |
| Perioada de graţie | 20-30 de zile lucrătoare |
| Pachet | Htub ard cu pungi țesute sau pelicule cu bule de aer |
Caracteristici:
1. Fără PVC/ Fără ftalați
2. Rezistent la rupere
3. anti-UV
4. Ecologic
5. Penetrare bună
Aplicație:
1. gard din plasă
2. steaguri de plajă
3. steaguri cu pene
4. În aer liber
Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă










