Hârtie de imprimare cu sublimare prin transfer termic, dimensiuni personalizate 70g, 90g, 100g
Hârtie de imprimare cu sublimare prin transfer termic, dimensiuni personalizate 70g, 90g, 100g
Descrierea produselor:
| Nume produs | Material textil tensionat cu imprimare din poliester, dimensiune personalizată, color |
| Descriere | 100% poliester |
| Cerneală | Imprimare prin transfer la cald, Imprimare digitală, Serigrafie |
| Grosime | Greutate medie |
| Culoare | alb pur |
| Greutate | 70g, 90g, 100g |
| Aplicație | îmbrăcăminte; textile; îmbrăcăminte, perdea |
| Size | 42 cm,25"/61CM, 73"/183CM |
| Lungime standard | 100m/120m |
| Perioada de graţie | 20-30 de zile lucrătoare |
| Pachet | Htub ard cu pungi țesute sau pelicule cu bule de aer |
Caracteristici:
1. Fără PVC/ Fără ftalați
2. Rezistent la rupere
3. anti-UV
4. Ecologic
5. Penetrare bună
Aplicație:
1. gard din plasă
2. steaguri de plajă
3. steaguri cu pene
4. În aer liber
Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă










