Design personalizat pentru sublimare a culorilor din poliester, pânză textilă
Design personalizat pentru sublimare a culorilor din poliester, pânză textilă
Descrierea produselor:
| Nume produs | Material textil pentru imprimare prin sublimare a culorilor din poliester |
| Descriere | 100% poliester |
| Cerneală | imprimare cu jet de cerneală, imprimare digitală |
| Grosime | Greutate medie |
| Culoare | Walb |
| Greutate | 110 g/m² (±5g) |
| Aplicație | Steaguri, afișaj, iluminat frontal etc. |
| Lățime maximă | 90-250 cm |
| Lungime standard | rolă de 80 m/100 m/150 m/jumbo |
| Perioada de graţie | 20-30 de zile lucrătoare |
| Pachet | Htub ard cu pungi țesute sau pelicule cu bule de aer |
Caracteristici:
1. Fără PVC/ Fără ftalați
2. Rezistent la rupere
3. anti-UV
4. Ecologic
5. Penetrare bună
Aplicație:
1. Decorarea casei
2. reproducere artistică
3. material textil iluminat din spate
4. cutie luminoasă
Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă










