Față de masă de înaltă calitate, cu sublimare a culorilor, din poliester, cu dimensiuni personalizate, pentru târguri comerciale de acasă
Față de masă de înaltă calitate, cu sublimare a culorilor, din poliester, cu dimensiuni personalizate, pentru târguri comerciale de acasă
Descrierea produselor:
| Nume produs | Material textil tensionat cu imprimare din poliester, dimensiune personalizată, color |
| Descriere | 100% poliester |
| Cerneală | Imprimare prin transfer la cald, Imprimare digitală, Serigrafie |
| Grosime | Greutate medie |
| Culoare | Walb |
| Greutate | 150 g/m² (±5g) |
| Aplicație | Acasă, În aer liber, Hotel, Nuntă, Petrecere, Banchet |
| Lățime maximă | 76,2 cm x 183,8 cm x 76,2 cm/ 76 cm x 244 cm x 76 cm |
| Lungime standard | 100m/120m |
| Perioada de graţie | 20-30 de zile lucrătoare |
| Pachet | Htub ard cu pungi țesute sau pelicule cu bule de aer |
Caracteristici:
1. Fără PVC/ Fără ftalați
2. Rezistent la rupere
3. anti-UV
4. Ecologic
5. Penetrare bună
Aplicație:
1. gard din plasă
2. steaguri de plajă
3. steaguri cu pene
4. În aer liber
Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă










