Rolă de hârtie pentru sublimare din fabrică din China, imprimată în Guangzhou, hârtie de sublimare prin transfer 50g 70g 90g 100g
Rolă de hârtie pentru sublimare din fabrică din China, imprimată în Guangzhou, hârtie de sublimare prin transfer 50g 70g 90g 100g
Descrierea produselor:
| Nume produs | Hârtie de transfer pentru sublimare colorantă |
| Descriere | 100% poliester,Material elastic |
| Cerneală | Imprimantă de sublimare |
| Grosime | Greutate redusă |
| Culoare | Alb pur |
| Greutate | 31/38/40/50/70/90 g/mp±5g) |
| Aplicație | Îmbrăcăminte, textile, îmbrăcăminte, perdea |
| Lățime maximă | 3,2/5m |
| Lungime standard | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Perioada de graţie | 20-30 de zile lucrătoare |
| Pachet | Htub ard cu pungi țesute sau pelicule cu bule de aer |
Caracteristici:
1. Fără PVC/ Fără ftalați
2. Rezistent la rupere
3. anti-UV
4. Ecologic
5. Cel mai mare randament de transfer
Aplicație:
1. gard din plasă
2. steaguri de plajă
3. steaguri cu pene
4. În aer liber
Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă










