Material de 260 g/m², iluminat din spate prin sublimare, din poliester țesut neted, cu o transmisie excelentă a luminii și o performanță excelentă a culorilor
Material de 260 g/m², iluminat din spate prin sublimare, din poliester țesut neted, cu o transmisie excelentă a luminii și o performanță excelentă a culorilor
Descrierea produselor:
| Nume produs | Material iluminat din spate prin sublimare a culorii, poliester țesut neted |
| Descriere | 100% poliester |
| Cerneală | Submersiune directă cu colorant, transfer de hârtie cu submersiune cu colorant |
| Grosime | Greutate medie |
| Culoare | față albă și spate negru |
| Greutate | 260 g/m² (±5g) |
| Aplicație | Exterior, banner, țesut și tricotat |
| Lățime maximă | 1,07 m/1,27 m/1,37 m/1,52 m |
| Lungime standard | 100m/120m |
| Perioada de graţie | 20-30 de zile lucrătoare |
| Pachet | Hârtie kraft / tub dur |
Caracteristici:
1. Impermeabil
2. Rezistent la rupere
3. Uscare rapidă
4. Ecologic
5. Penetrare bună
Aplicație:
1. gard din plasă
2. Îmbrăcăminte sport
3. steaguri cu pene
4. În aer liber
Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă










