Material textil țesut blocant de 250 g/m² pentru sublimare cu vopsea, steaguri blocante față-verso
Material textil țesut blocant de 250 g/m² pentru sublimare cu vopsea, steaguri blocante față-verso
Descrierea produselor:
| Nume produs | Material textil blocant țesut pentru sublimare cu vopsea pe două fețe |
| Descriere | Material textil blocant texturat, țesut triplu, 100% poliester |
| Cerneală | imprimare cu jet de cerneală, imprimare digitală |
| Grosime | Greutate medie |
| Culoare | structură albă/neagră/albă |
| Greutate | 250 g/m² (±5g) |
| Aplicație | mâneci suspendate, steaguri laterale duble |
| Lățime maximă | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Lungime standard | rolă de 80 m/100 m/150 m/jumbo |
| Perioada de graţie | 20-30 de zile lucrătoare |
| Pachet | Htub ard cu pungi țesute sau pelicule cu bule de aer |
Caracteristici:
1. Fără PVC/ Fără ftalați
2. Rezistent la rupere
3. anti-UV
4. Ecologic
5. Ignifug
Aplicație:
1. Decorarea casei
2. reproducere artistică
3. material textil iluminat din spate
4. cutie luminoasă
Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă










