Material textil din poliester 180gsm, imprimare prin sublimare prin transfer de colorare, iluminare din spate, pentru cutie de lumină de tavan
Material textil din poliester 180gsm, imprimare prin sublimare prin transfer de colorare, iluminare din spate, pentru cutie de lumină de tavan
Descrierea produselor:
| Nume produs | Imprimare prin sublimare cu transfer de colorare din țesătură din poliester, iluminată din spate |
| Descriere | Țesătură 100% poliester prin sublimare a culorii |
| Cerneală | Cerneală de sublimare a culorii/transfer/latex/UV |
| Grosime | Greutate redusă |
| Culoare | Walb |
| Greutate | 50-550 g/m²±5g) |
| Aplicație | Material textil pentru bannere/Material textil pentru steaguri |
| Lățime maximă | 1-3,2 m |
| Lungime standard | 100m/120m |
| Perioada de graţie | 20-30 de zile lucrătoare |
| Pachet | Htub ard cu pungi țesute sau pelicule cu bule de aer |
Caracteristici:
1. Fără PVC/ Fără ftalați
2. Rezistent la rupere
3. anti-UV
4. Ecologic
5. Penetrare bună
Aplicație:
1. Decorațiuni interioare
2. Pernă textilă
3. steaguri cu pene
4. În aer liber
Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă










