Material textil tricotat cu sublimare colorantă 125GSM pentru steaguri de plajă cu plasă exterioară
Material textil tricotat cu sublimare colorantă 125GSM pentru steaguri de plajă cu plasă exterioară
Descrierea produselor:
| Nume produs | Material textil tricotat cu plasă de pavilion pentru sublimare colorantă |
| Descriere | Mesh, 100% poliester |
| Cerneală | Submersiune directă cu colorant, transfer de hârtie cu submersiune cu colorant |
| Grosime | Greutate medie |
| Culoare | Walb |
| Greutate | 160 g/m² (±5g) |
| Aplicație | Fîntârzieri,Banner iluminat din spate |
| Lățime maximă | 160/250/320/500cm |
| Lungime standard | 100m/120m |
| Perioada de graţie | 20-30 de zile lucrătoare |
| Pachet | Htub ard cu pungi țesute sau pelicule cu bule de aer |
Caracteristici:
1. Fără PVC/ Fără ftalați
2. Rezistent la rupere
3. anti-UV
4. Ecologic
5. Penetrare bună
Aplicație:
1. gard din plasă
2. steaguri de plajă
3. steaguri cu pene
4. În aer liber
Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă









